İZOLLU VAKFI AYRICALIKLARINDAN FAYDALANIN

İzollu Vakfı'ndan Burs Alan Öğrencilerin
Avantajları

Seçkin Konuklar

Her ay alanında uzman bir konukla birebirde tanışma fırsatınız olur. Bilgilerinden istifade etme imkanınız doğar.

Mesleki Toplantılar

Henüz üniversitede okurken okuduğunuz alanda kendini ispatlamış meslekdaşlarınızla mesleki sohbetler yapma imkanı bulursunuz.

Kültürel Yaşam

İzollu Vakfı'nda geçireceğiniz her an sizlere kültürel alanda özlediğiniz değerleri katacaktır. Sosyal anlamda büyük kazanımlar elde edersiniz.

"İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"

felsefesiyle hizmetlerine devam eden İzollu Vakfı,
binlerce üniversite öğrencisini hayata katıyor.


E-Bülten

Ed minim veniam,

İNSAN KAYNAKLARI

İş adamlarımız ile öğrencilerimizi
sektörel olarak buluşturuyoruz

Öğrencilerimize
Hem Staj Hem İş İmkanı Sunuyoruz


 • İzollu Vakfı üyesi iş adamlarına staj için göndereceğiniz CV yi iletiyoruz
 • Mezun olan öğrencilerimizin CV lerini iş adamlarımızın şirketlerine ulaştırıyoruz
 • Staj ve iş imkanından faydalanmak için lütfen formu doldurup CV nizi yükleyin
 • Üniversitenin ikinci sınıfında İzollu Vakfı Dergi grubuna katılma şansım oldu. Aslında burada görevim alanım ile ilgili bir araştırma yapıp yazı hazırlamaktı. Ama burada tasarımla ilgilendiğimi ve derginin tasarımını bir maddi destek almadan yapabileceğimi söyleyerek derginin tasarım görevini üstlendim. Bu sayede birçok kişiyle tanışarak kendimi geliştirme imkanı buldum. Aynı zamanda gönüllü katıldığım bu dergi grubundan sonra okurken çalışabilme imkanı kazandım ve alanımda çalışmaya başladım. Şu an herhangi bir iş stresine girmeden çalışmamın, eğitimimin yanı sıra tecrübemin de olması vakfımız sayesindedir.
  Ebru Ekici
  Grafik - Tasarım
 • İzollu Vakfı ile beraber geçirdiğim her an güzel ve unutulmazdır ama benim için en unutulmazı daha yeni burs aldığım zamanlarda yapılan bir toplantıya katılmıştım. Hem toplantıda anlatılanları dinliyordum hem de mutfaktaki işlere yardımcı olarak toplantıya katılmış olan konuk konuşmacımıza, yönetim kurulumuza ve dinleyen bursiyerlere ikramlarda bulunuyordum. Herkesin içinde yönetim kurulumuzdan aldığım tebrik ve övgü dolu sözlerle çok gururlanmıştım.
  Sevilay Akdemir
  Adalet - Ekonometri
 • İzollu Vakfı bana genel olarak hem manevi hem de maddi olarak önemli değerler kattı yardımlaşmak, dürüst ve ahlaklı insan olmak Malatya’nın kıymetini bilmek gibi değerler kattı. Vakfa gelerek öğrenci arkadaşlarımızla tanışma fırsatımız oldu aynı zamanda hemşehrilerimizle birlikte vakit geçirdik bu da bizim için çok kıymetliydi.
  Furkan Başdemir
  Mühendislik-Mimarlık

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarından bizi takip edin..